نام زیرپورتال : یزد
اخبار

1398/6/25 دوشنبه

دیدار مدیران و کارکنان اداره کل امور اقتصادی و دارایی با دلیری ،مدیر کل امور اداری و مالی استانداری به جهت رجعت پیکر مطهر شهید عبدالله دلیری،برادر بزرگوارشان

به گزارش روابط عمومی،مدیران،ذیحسابان و همکاران اداره کل امور اقتصادی و دارایی با حضور در استانداری زنجان ضمن اعلام مراتب تبریک و تسلیت به خاطر بازگشت پیکر مطهر شهید عبدالله دلیری به همکار خود ابراز همدردی نمودند.
در این دیدار عبادی معاون توسعه مدیریت و منابع ضمن تسلیت ایام سوگواری امام حسین(ع) زنده نگه داشتن یاد و خاطر شهدا را باعث ایجاد روحیه ایثار و از خودگذشتگی در جامعه خوانده و شهدا را انسانهای بزرگ نامیدند که با گذشت جان و مادیات،امنیت و آرامش را به کشور ما هدیه داده اند .
ایشان با قدردانی از صبوری مادر شهید که پس از 32 سال فرزند خود را در آغوش کشیدند،مادران شهدا را زینب های زمانه خوانده آن را نشان از ترویج فرهنگ کربلا در کالبد کشور ما معرفی کردند.
وی ضمن اعلام همدردی و تشریک غم مجموعه اداره کل با مدیر کل امور اداری ومالی استانداری اظهار امیدواری کردند با بهره گیری از نیات و خواسته های قلبی  شهدا که جان خود را در آن راه فدا کرده اند بتوانیم مسیر سرخ شهیدان را با همدلی و همراهی هم زیر بیرق ولایت زمان طی نماییم.
شایان ذکر است شهید عبدالله دلیری پس از 32 سال در جریان جست و جوی مفقودان تفحص و به دامان خانواده بزرگوار خود رجعت کردند.

 

عكس هاي مرتبط :
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد
^