نام زیرپورتال : یزد
اخبار

1398/4/27 پنجشنبه

کارگاه آموزشی مولد سازی اموال و دارایی های دولت برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل، کارگاه آموزشی مولد سازی اموال و دارایی های دولت روز چهارشنبه مورخه 98/4/26 با حضور معاونین توسعه مدیریت و منابع دستگاههای اجرایی،نماینده استانداری و سازمان مدیریت و برنامه ریزی،نماینده دیوان محاسبات و اعضا کمیته مولد سازی در محل سالن جلسات اداره کل برگزار شد.
در ابتدای جلسه عزت شوکتی،معاون نظارت مالی و رییس خزانه معین استان با اشاره به اهمیت جایگاه اموال ،نسبت بررسی اموال دولتی با عنایت به رویکردها ،تحولات و اقدامات اساسی آن را در دو مقطع زمانی قبل از سال 94 و بعد از سال 94 را تشریح و بیان کرد به منظور شفاف سازی اموال دولتی برنامه ها و اقدامات راهبردی متعدد و گسترده ای در اواخر سال 93 به عنوان متولی اموال در دستور کار قرار گرفت که مولد سازی مدیریت دارایی ها ی دولت یکی از 8 پروژه کلیدی و اهمیت دار می باشد.
سپس رستم خانی نسبت به مقدمات و پیش نیازهای مولد سازی از جمله سامانه سادا و حسابداری تعهدی ،شناسایی اولیه دارایی ها ،ثبت آنها ،نحوه ارزش گذاری و نحوه محاسبه اصطکاک گیری آنها مطالبی ارائه کرد.
در ادامه محبی نماینده استانداری و عضو کمیته مولدسازی توضیحاتی در خصوص موارد مستندسازی اموال ارائه کرد.
سپس نماینده دیوان محاسبات و نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی مطالبی در خصوص ضرورت مولدسازی بیان کردند.
در پایان حسین حسنلو و مصطفی اسدی کارشناسان اداره اموال و اوراق بهادار اداره کل در خصوص بخش نامه ها و دستورالعملی مولد سازی توضیحاتی رائه نمودند.

 

عكس هاي مرتبط :
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد
^