نام زیرپورتال : یزد
اخبار

1398/4/24 دوشنبه

برگزاری جلسه ارتقاء هماهنگی های بین دستگاهی در چارچوب برنامه عملیاتی مرکز خدمات سرمایه گذاری و نیز تکمیل و توسعه نقشه راه سیستم پنجره واحد سرمایه گذاری استان با حضور نمایندگان اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری

به گزارش روابط عمومی اداره کل،به منظور ارتقاء هماهنگی های بین دستگاهی در چارچوب برنامه عملیاتی سال 1398 مرکز خدمات سرمایه گذاری، تکمیل و توسعه سیستم نقشه راه سرمایه گذاری و سیستم پنجره واحد سرمایه گذاری استان، و نیز  هم اندیشی درخصوص طرح ریزی اقدامات مشترک با اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در راستای توسعه فعالیت های تشویق و حمایت از سرمایه گذاری، جلسه ای با حضور نمایندگان اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در محل مرکز خدمات سرمایه گذاری استان برگزار شد.
 در این جلسه انصاری، مسئول دبیرخانه مرکز خدمات سرمایه گذاری به تشریح "برنامه عملیاتی مرکز خدمات سرمایه گذاری استان در سال 1398" و ضرورت ها در هماهنگی بین دستگاهی پرداخت و عنوان داشت طرح ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی در امور تشویق و حمایت از سرمایه گذاری همسو با برنامه مورد اشاره بوده و عملکرد دستگاه های مرتبط در میزان پیشبرد اهداف برنامه، در ارزیابی عملکرد سال 1398 مدنظر قرار خواهد گرفت.
 ایشان هدف اصلی از اجرای طرح ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی استان در امور تشویق و حمایت از سرمایه گذاری را بهبود و توسعه اقدامات ساختاری عنوان کردند و خواستار بهره مندی حداکثری از ظرفیت های فنی و تخصصی اداره کل مذکور در بهبود مستمر محیط کسب و کار استان شد.
در این جلسه شناسایی و جمع آوری اطلاعات فرصت های سرمایه گذاری در حوزه صنایع دستی و گردشگری مورد تاکید قرار گرفت. در ادامه جلسه نمایندگان دستگاه مذکور به ارایه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.


 

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد
^