نام زیرپورتال : یزد
اخبار

1397/12/15 چهارشنبه

بیست و پنجمین جلسه شورای هماهنگی واحدهای تابعه وزارتی در استان زنجان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل ، بیست و پنجمین جلسه شورای هماهنگی مدیران واحدهای تابعه وزارتی در استان زنجان،روز چهارشنبه مورخه 97/12/15 با حضور عباسچیان، مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان و مدیران واحدهای تابعه در محل اداره کل امور مالیاتی  برگزار شد.

در ابتدای این جلسه عباسچیان ضمن تشکر از میزبانی اداره کل امور مالیاتی با اشاره به گزارش اجرایی شدن برنامه های عملیاتی در سال جاری ،لزوم آسیب شناسی و شناسایی نقاط ضعف و قوت اقدامات را خواستار و اعلام کردند که با اخذ تجربه باید در سنوات آتی بر رفع نقاط ضعف و تقویت نقاط مثبت تاکید شد.

ایشان در ادامه با اشاره به تشکیل اتاق فکر استان در حوزه های مختلف از مدیران واحدها خواستند تا پیشنهادات ،نظرات و ایده های خلاقانه خود را با دبیرخانه اتاق فکر که اداره کل امور اقتصادی و دارایی زنجان بر عهده گرفته در میان بگذارند.

در ادامه عبادی دبیر شورای هماهنگی واحدهای تابعه گزارش جامعی از عملکرد یکساله شورا،مصوبات و برنامه های کمیته های چهارگانه ذیل شورا ارائه و از همراهی مجموعه مدیران در طی سال با اقدامات دبیرخانه تشکر کردند.

ایشان ماهیت دبیرخانه شورا را اقدام موثر و سیستمی در حوزه های کاری برشمرده و اذعان نمودند باید برای دستیابی به توفیقات بیشتر هم افزایی و خرد جمعی را در تمام بدنه مجموعه های سازمانی داشته باشیم .

وی ایجاد نوآوری و تحول در برنامه های آتی شورا را از الزامات برنامه تدوینی سال 98 برشمردند.

دبیرشورای هماهنگی بر پیگیری و پاسخ دهی به مکاتبات اعلام شده از سوی دبیرخانه تاکید و از مدیران خواستند روند اجرای مصوبات شورا و کمیته ها را در مجموعه واحدهای خود انعکاس دهند.

در ادامه جلسه دبیر یکی از کمیته های چهارگانه ذیل شورا با عنوان کمیته توسعه مدیریت ،گزارشی از روند اجرایی شدن برنامه عملیاتی در سال 97 ارائه کردند.

 در پایان هر یک از مدیران واحدهای تابعه نکته نظرات مدیریتی خود را اعلام داشته و بر اجرای مصوبات شورا تاکید نمودند


عكس هاي مرتبط :
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد
^