نام زیرپورتال : یزد
اخبار

1397/12/5 يكشنبه

با حضور عباسچیان،نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان چهارمین جلسه شورای هماهنگی بیمه گران استان(سندیکای بیمه گران) برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل، با حضور عباسچیان،نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان و مدیران شرکت های بیمه ای استان(چهارمین جلسه شورای هماهنگی بیمه گران استان(سندیکای بیمه گران) روز یکشنبه تاریخ 97/12/5 در محل مرکز خدمات سرمایه گذاری استان برگزار شد.

در ابتدای جلسه عباسچیان ضمن خوش آمدگویی وتشکر از تشکیل به موقع جلسات، خواستار تهیه گزارشی از نقاط ضعف و قوت این شورا با رویکرد ازبین بردن نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت در جلسات آتی شدند.

نماینده وزیر با اشاره به راهبرد مقام عالی وزارت در خصوص بررسی و رفع مشکلات واحدهای تابعه ،احصا این موارد را توسط دبیرخانه شورا جهت ارائه  به وزارت متبوع مورد تاکید قرار دادند.

در ادامه مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان گزارشی از وضعیت شاخص های اقتصادی وبهبود فضای کسب و کار استان مطالبی  ارائه و خاطر نشان کردند رتبه استان بین استانهای کشور در بهبود فضای کسب و کار دوم و در بخش امنیت سرمایه گذاری رتبه سوم کشور در سال 96 را بدست آورده است.سپس ایشان راهکارهای اساسی را در خصوص حفظ و تقویت این جایگاه ارائه نمودند.

در ادامه مدیران شرکت های بیمه ای استان توضیحاتی در خصوص مسایل و مشکلات مربوطه در حوزه صنعت بیمه ارائه و پیشنهادات خود را در این خصوص ارائه نمودند.


عكس هاي مرتبط :
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد
^