نام زیرپورتال : یزد
اخبار

1397/12/4 شنبه

جلسه بررسی آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده های مرتبط با فرآیند های تغییر کاربری و واگذاری اراضی ملی تا بهمن ماه سال 1397 در سیستم پنجره واحد سرمایه گذاری استان زنجان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل، جلسه بررسی آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده های مرتبط با فرآیند های" تغییر کاربری" و "واگذاری اراضی ملی" روز پنج شنبه تاریخ 97/12/2 در مرکز خدمات سرمایه گذاری استان تشکیل شد.

در این جلسه انصاری مسئول مرکز خدمات سرمایه گذاری استان عنوان کرد در راستای بهبود مستمر فرآیند های " تغییر کاربری" و "واگذاری اراضی ملی " و شناسایی مشکلات به صورت موردی از جمله ارسال پرونده های بی نقص و کامل جهت تصمیم گیری درکارگروه امور زیر بنایی و شهرسازی و شورای برنامه ریزی و توسعه استان، جلسات هم اندیشی بررسی آخرین وضعیت رسیدگی پرونده های فرآیند های مذکور با حضور کاربران (مدیریت امور اراضی،دبیرخانه کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی و دبیرخانه شورای برنامه ریزی و توسعه استان) به صورت ماهانه در مرکز خدمات سرمایه گذاری استان برگزار خواهد شد.

 در ادامه پرونده های موجود در کارتابل دبیرخانه کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی و همچنین مدیریت اموراراضی استان بررسی و نسبت به مشکلات بیان شده راهکارهای لازم ارایه شد.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد
^